Herb

Aktualności

Ekipa Reymontowa - JN 9:10

• autor: zyzukoks, 2012-04-06 09:57

W środę czwartego kwietnia Drużynie JN, przyszło zmierzyć z najgroźniejszym rywalem z szeregów Ligi Bocheńskiej (O czym przekonał się na Własnej skórze przebywający na młynie gracz Ks Plant-  Dawid K.) - Ekipą Reymontową.

Mimo szumnych zapowiedzi Huberta Mroczka, po wyrównanym meczu to nasza drużyna może się cieszyć z trzech punktów

Już przed meczem w szeregach naszej drużyny było bardzo ciekawie.

Nieobecni byli m.in Filip Szczeciński i Mateusz Suwara

Do debiutu przygotowywał się Michał Tatara, a na pierwszych stronach wszystkich  gazet plotkarskich był romans Kuby Londo z tajemniczą blondynką- Magdą M.

Mecz rozpoczął się standardowo - niewykorzystaną sytuacją naszego Fernando Torresa.

Następnie wspaniały początek w barwach JN zaliczył Michał Tatara strzelając dwie bramki. Jedną jakimś cudem dołożył Michał Stary, i nasza drużyna prowadziła już 3:0.

Drużyna gospodarzy zabrała się jednak do odrabiania strat i pierwsza połowa skończyła się wynikiem 4:4 (Jedno trafienie Piotrka dla JN)

Przed przerwą pojawili się Paparazzi (w osobie Dawida K.) którzy chcieli w przerwie przeprowadzić wywiady i zrobić kilka zdjęć Kubie L. , ale zostali skutecznie wypędzeni przez gospodarzy. Warto tutaj wspomnieć, że Kuba się nie przejął i zagrał bardzo dobre spotkanie :).

W drugiej połowie odbył się koncert nieskuteczności w naszym wykonaniu, co pozwoliło naszym rywalom wyjść na prowadzenie 7:5.
Marcin Strach który zmienił boisko na Ławkę Trenerską, dokonał wtedy dwóch rozszad, za debiutującego Michała, i nękanego przez dziennikarzy Kubę wprowadził fenomenalne rodzeństwo, o które zabiegali nawet Mourinho i Guardiola: Piotra i Jakuba Saliszów. Duet strzelił 3 gole, co dawało wynik 10:9 dla JN.

Końcówka była bardzo nerwowa, za sprawą naszego snajpera Michała Starego, który kilkanaście sekund przed końcem oddał fenomenalny strzał z dwóch metrów na pustą bramkę. Uderzył tak mocno, że bramka prawie się wywróciła... ze śmiechu, gdyż Michał trafił w poprzeczkę :D.

Mecz zakończył się wynikiem 9:10 dla JN.
Na koniec chciałbym jeszcze wyróżnić Krystiana Czupera, który rozegrał fenomenalne spotkanie.